Close

Proč pít smoothie

10 důvodů proč pít smoothie každý den

  1. Získejte denní příjem ovoce a zeleniny. Jíst ovoce a zeleninu každý den může být pro někoho těžké, díky smoothies ale namícháte několik porcí do jednoho nápoje a vaše tělo tak dostane denní doporučený příjem výživných látek.
  2. Rychlost přípravy. Jak dlouho vám trvá připravit běžné, teplé jídlo? Smoothie zvládne připravit každý do 5 minut. Ovoce a zeleninu nemusíte krájet, nandáte do mixéru a za chvilku je hotovo.smoothie je plné ovoce a zeleniny
  3. Vaše děti budou smoothie milovat. Přimět naše ratolesti jíst zdravé jídlo, není občas snadné. Naštěstí většina dětí má ráda krémitovou chuť oslazenou ovocem, medem nebo stévií. A tak přidání zeleniny do smoothie ani nepoznají a budou jim chutnat.
  4. Snáze zhubněte. Na trhu je spoustu “hubnoucích” nápojů, které slibují zázraky na počkání. Se smothie si do nápoje dáváte jen ovoce a zeleninu, které dopřejí vašemu tělu potřebné vitamíny a minerály a nemusíte si tak kupovat předražené, umělé přípravky.
  5. Lepší zažívání. Nikdo nechce mít zácpu vzniklou většinou nedostatkem vlákniny nebo špatným trávením jídla. Nechte svůj mixér pracovat za vás a jídlo rozmixujte do lahodného nápoje, který uleví vašemu zažívání.
  6. Lahodné. Jíst zdravě a chutně může jít ruku v ruce. Nechte se inspirovat spoustou receptů a vyberte si ten, na který máte zrovna chuť.
  7. Detox. V dnešním době denně narazíme na tisíce umělých, chemicky vyrobených látek – ať už v potravě, v nápojích nebo ve vzduchu. Ulevte svému organizmu a přidejte do smoothie např. pampelišku nebo kapustu, které pomáhají v těle nastartovat detoxikační procesy.
  8. Krása. Chcete mít rozzářené vlasy, hebkou pleť a pevné nehty? Pijte smoothie každý den a dodejte svému tělu potřebné živiny.
  9. Posilněte imunitní systém. Jste často nemocní a nevíte proč? Je to možná špatným stravováním a tím, že tělo má nedostatek různých vitamínů. Se smoothie tenhle problém přinejmenším omezíte.
  10. Lepší spánek a více energie. Konzumací smothie se vám nejen zlepší zdraví, ale budete mít i lepší spánek, a tím pádem i více energie po celý den a nebudete tolik unavení.

Tohle byl pouze souhrn největších výhod, které vám pravidelné pití smoothie nápojů přináší. A proto na nic nečekejte a vyberte si některý ze smoothie makerů a nebo se nechte inspirovat jedním z fantastických receptů na smoothie.

FacebookGoogle+http://www.zdraveschuti.cz/wp-admin/admin-ajax.php?_panelsnonce=a58921a796″>Twitter

Shrnutí
Proč pít smoothie
Název článku
Proč pít smoothie
Popis
10 důvodů proč pít smoothie každý den, abyste se cítili fit a nebyli unavení. Smoothie obsahuje velké množství vitamínů, minerálů a zdravých tuků.
Autor
Publisher
Zdravě s chutí
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x